Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради

Наші будні

День пам'яті Героїв Крут

27 та 28 січня дошкільнята долучилися до заходів з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут. Ліературні та історичні експедиції, перегляд фільмів та передач, виготовлення символічних малюнків були спрямовані на усвідомлення дітьми національної волі, предвічного прагнення українського народу до своботи та незламну відданість і патріотизм.

16:59 31.01.2022

День Соборності у ЗДО

Вихованці закладів дошкільної освіти та дошкільних груп у закладах загальної середньої освіти і навчально-виховних коплексів долучилися до візначення Дня Соборності України. Заходи були спрямовані на формування у дітей розуміння своєї національної індентичності, гордості за належність до українського народу, усвідомлення цілісності держави. Патріотичні та народні пісні, вірші про Україну створили атмосферу урочистості та значимості заходів.

14:25 22.01.2022

Онлайн-опитування: