Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради

Про присвоєння закладу освіти імені Героя України Катерини Ступницької

обговорення

Підсумки громадського обговорення

22 липня 2022 року під головуванням Світлани ВИННІЧУК, заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради, за участю Наталії ПАЛЮХ, головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Валентини ХОМЕНКО, директора Коловертівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти», Надії ФІЩУК, старости Даничівського старостинського округу,  Ірини ВЛАСЮК, Марії ДАНИЛЮК, Валентини ЧАЙКИ, вчителів Коловертівського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів – ЗДО» Корецької міської ради,  відбулося засідання комісії з проведення громадського обговорення питання щодо присвоєння Коловертівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа I – II ступенів – заклад дошкільної освіти» Корецької міської ради (код ЄДРПОУ: 22564387), який перейменовується у заклад загальної середньої освіти «Коловертівська гімназія» Корецької міської ради, імені Героя України Катерини СТУПНИЦЬКОЇ.

12:22 27.07.2022

Онлайн-опитування: